Seminarium "Zakup energii i gazu"

 Spotkanie online dla samorządów i instytucji publicznych na temat organizowania zakupów energii i gazu

Zapraszamy na spotkanie online dla samorządów, instytucji publicznych i spółek komunalnych, na którym zostanie przedstawiony sposób poprawnego formułowania i przygotowywania zamówień na zakup energii i gazu oraz omówiony najdogodniejszy moment ogłaszania tych zamówień.

 

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić poniższy formularz kontaktowy do 27 maja br. do godziny 10.00

Na wskazany adres mailowy zostanie wysłany link na spotkanie.

Uwaga - liczba miejsc ograniczona.

 

Program spotkania

10.00 – 10.10: przywitanie uczestników

10.10 – 11.10: case-study, czyli analiza trudnych kwestii z realizacji zamówień za zakup energii i gazu:

Prowadzący: Artur Dembny, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Veolia Energy Contracting Poland

11.10 – 11.20: przerwa

11.20 – 12.15: przykłady praktyk rynkowych

Prowadzący: Michał Kunikowski, niezależny trener i doradca w zakresie zamówień publicznych

12.15 – 12.50: kwestie zgłaszane przez uczestników w formularzach zgłoszeniowych

12.50 – 13.00: podsumowanie i zakończenie spotkania

 

Informacje o prowadzących spotkanie:

Dr Artur Dembny – Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Veolia Energy Contracting Poland – spółce obrotu energią elektryczną. Wcześniej przez wiele lat zarządzał zespołem sprzedażowym z jednej z państwowych grup energetycznych, z którym wygrywał największe przetargi na dostawy energii elektrycznej. Był prezesem komunalnej spółki energetycznej, organizował zakupy energii dla miejskiej grupy zakupowej oraz spółek gminnych. Radny gminny dwóch kadencji.

 

 

 

 

 

 

Michał Kunikowski – trener i doradca w zakresie zamówień publicznych od kilkunastu lat. Wykładowca studiów podyplomowych na Politechnice Gdańskiej. Jeden z 28 Atestatorów procedur udzielania zamówień przez zamawiających sektorowych, akredytowany przez Urząd Zamówień Publicznych do przeprowadzania okresowego badania procedur związanych z udzielaniem zamówień w celu wydania świadectwa atestacji (decyzja Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych nr AT/5521/05 z dnia 13 grudnia 2005 r.). Wykształcenie wyższe prawnicze, ukończył także kierunkowe studia podyplomowe na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Członek korpusu Służby Cywilnej zwolniony z obowiązku odbycia służby przygotowawczej dzięki wysokim kwalifikacjom zawodowym. Szkoli, doradza, sporządza opinie i ekspertyzy prawne oraz reprezentuje strony w postępowaniach przed sądami i Krajową Izbą Odwoławczą.