Pracodawca przyszłości

W Veolii wierzymy,  że z nami przyszłość ma sens. Dlaczego?

Jesteśmy wspólnotą. Z równym zaangażowaniem działamy na rzecz wszystkich naszych pracowników i nie tylko.

Dołącz do nas - aplikuj już dziś!

Z nami przyszłość ma sens!

Jesteśmy wspólnotą. Dbamy i szanujemy się nawzajem. Mamy poczucie misji i tego, że codziennie zmieniamy świat na lepszy, będąc częścią ekologicznej transformacji w Polsce.

Zależy nam aby każdy z nas mógł w pełni wykorzystać swój potencjał, czuł się ważny i szanowany. Jesteśmy różni i ...to nas wyróżnia. Wierzymy, że zatrudniając kilka pokoleń, łącząc ich energię, uczymy się i inspirujemy nawzajem.

Jesteśmy  odpowiedzialni, szanujemy ludzi, środowisko naturalne i różnorodność, realizujemy innowacyjne projekty, solidaryzujemy się z kolegami i z firmą i z potrzebującymi oraz jesteśmy zorientowani na klienta. 

Jeśli te wartości są ważne dla Ciebie -  zapraszamy do Veolii! 

 

KARIERA

Jesteśmy obecni w 130 miastach. Oferujemy możliwość pracy w 13 spółek o różnym profilu działalności oraz możliwości rekrutacji w ramach wewnętrznego rynku pracy MOBILNIVE.

ROZWÓJ

Na każdego pracownika Veolii przypada 30 godzin szkoleń rocznie. Oferujemy również programy rozwojowe szyte na miarę dla różnych grup zawodowych.

BENEFITY

Nasze benefity pracownicze nie tylko spełniają oczekiwania naszych pracowników, ale są z nimi zawsze konsultowane  podczas spotkań i badań zaangażowania.