Życie w Veolii

Pracując ze sobą na co dzień, dzielimy wspólne wartości i działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju i środowiska, które pozwoli przyszłym pokoleniom mieć szansę na dobre i zdrowe życie.

W Veolii trochę inaczej patrzymy na świat.

Odpady są dla nas cennym zasobem, ścieki można przekształcić w wodę pitną, a niewykorzystana energia może być źródłem ciepła.  Dołącz do nas!

Przyszłość, która ma sens!

Pracując ze sobą na co dzień, dzielimy wspólne wartości i działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju i  środowiska, które pozwoli przyszłym pokoleniom mieć szansę na dobre i zdrowe życie.  Jeśli to dla Ciebie równie ważne, to trafiłeś we właściwe miejsce. Oprócz pomocy w dążeniu do ekologicznej transformacji, dołączenie do Veolii daje Ci szansę na satysfakcjonującą karierę zawodową z licznymi korzyściami.

Szkolenia i rozwój

Chcemy pomóc Ci w pełni wykorzystać swój własny potencjał

Dlatego jesteśmy dumni, że na każdego pracownika Veolii przypada aż 30 godzin szkoleniowych rocznie. W porozumieniu ze swoim przełożonym możecie wspólnie wybrać szkolenia branżowe, specjalizacyjne ale również z obszaru rozwoju kompetencji miękkich na żywo i w wersji e-learingowej.

To tylko część proponowanych programów. Oferujemy także możliwość pracy w projektach, które Cię interesują a są realizowane w innej spółce (Mobilni. Projekty), realizujemy programy mentoringowe, a dla nowych pracowników – Dni Integracji Veolii (Dive.pl) i wiele innych.

Benefity pracownicze

Będąc jedną Grupą spółek o różnym profilu, od lat wypracowujemy wspólne standardy benefitów pracowniczych

Oprócz tych najbardziej znanych na rynku, możemy pochwalić się kilkoma unikatowymi takimi jak: możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym Veolii (zakup akcji Veolia na korzystanych warunkach, dodatkowy dzień wolny w roku -14 sierpnia – Dzień Veolii oraz dla tych, których stanowisko pozwala – możliwość pracy hybrydowej z pokryciem dodatkowych kosztów pracy z domu. 

Wolontariat pracowniczy

Razem możemy więcej i pomagamy innym

Każdy pracownik Veolii może zgłosić się o wsparcie dowolnego projektu wolontariackiego do Fundacji Veolia Polska. Dodatkowo, w ramach programu Gest od serca, może zadeklarować dowolną sumę ze swojego wynagrodzenia i wpłacać ją na rzecz potrzebujących kolegów i ich rodzin.