Veolia grała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Podczas 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy emanującego energią i ciepłem ludzkich serc nie mogło zabraknąć spółek z grupy Veolia.

Veolia Energia Łódź i Veolia Energia Poznań, które produkują i dostarczają ciepło wzięły udział w WOŚP w Łodzi i Poznaniu. Z kolei Veolia Południe we współpracy ze Stowarzyszeniem “Przyjaźni Miastu” wsparła WOŚP w Chrzanowie.
 

W Łodzi, Veolia współpracowała z regionalnym oddziałem TVP, która przygotowała relacje z rynku Manufaktury, w tym również z kulminacyjnego „Światełka do nieba”. Ponadto na 10-lecie współpracy, wspólnie z rugbistami Budowlanych Łódź, spółka przekazała na licytację koszulkę meczową i piłkę z podpisami wicemistrzów Polski.
Veolia wsparła także jeden z poznańskich sztabów wielkiego finału, w Centrum Kultury Zamek. Spółka pomogła w realizacji koncertu, który cieszył się ogromnym powodzeniem; wystąpili m.in. Audiofeels i Organek.
W czasie akcji Łodzianie i Poznaniacy otrzymali ogrzewacze do rąk, dzięki którym łatwiej można było sprostać zimowej aurze.