Forum Ciepłowników

XXII Forum Ciepłowników w Międzyzdrojach to bardzo istotny punkt w kalendarzu wydarzeń biznesowych całej branży. Także w kalendarzu Grupy Veolia – największego prywatnego przedsiębiorstwa w tej branży. W Międzyzdrojach nie można nie być – tam odbywa się wymian poglądów, prezentowanie stanowisk, krótkei dyskusje i długie rozmowy.

W tym roku ciepłownicy, a pośród nich przedstawiciele Veolii będą debatowali o „Strategii dla Małych i Dużych” Grupa Veolia w Polsce na swój panel dyskusyjny zaprosiła przedstawicieli branży i nauki, a dyskutować chcemy o strategii na przyszłość dla sektora ciepłowniczego.
Jesteśmy dumni z tego, że kolejny rok z rzędu jesteśmy w gronie Partnerów Forum. Uczestniczymy w nim merytorycznie, wspieramy organizacyjnie i będziemy mieli także swoją przestrzeń  na spotkania – stoisko w Hallu Głównym hotelu Amber, na które serdecznie zapraszamy.

Jak co roku, podczas Forum Ciepłowników Polskich, zostały przyznane nagrody dla najlepszych przedsiębiorstw ciepłowniczych – Laury Ciepłownictwa. Z dumą informujemy, że Veolia Szczytno została nagrodzona w kategorii średnie przedsiębiorstwo. Laur Ciepłownictwa odebrał prezes Veolii Szczytno Marek Kaszkowiak

 

11 września odbyła się debata Grupy Veolia na temat strategii na przyszłość przedsiębiorstw ciepłowniczych. Dyskusja dotyczyła przyszłości branży, wpływu zmiany postaw odbiorców ciepła na biznes i gotowości firm do zmian. W roli gospodarza wystąpił Marcin Orłowski - prezes zarządu Veolia term. Debatę poprowadził redaktor Bartłomiej Derski z WysokieNapiecie.pl