Veolia w Polsce

Center of Excellence SAP

Veolia SAP

Kim jesteśmy?

Center of Excellence SAP to międzynarodowe centrum wsparcia IT, zajmujące się utrzymaniem oraz implementacją systemu SAP wśród spółek należących do Grupy Veolia. Zadania te realizowane są przy wykorzystaniu narzędzi Service Delivery oraz dzięki zastosowaniu najlepszych praktyk branży (ITIL). CoE SAP zajmuje się również  poprawą funkcjonalności systemu oraz dba o niezawodność wdrożonych rozwiązań.

 

Czym się zajmujemy?

W grupie Veolia system SAP jest wykorzystywany jako główny system zarządczy - szczególnie w obszarze finansów. Obecnie z systemu tego korzystają spółki zlokalizowane we Francji, Wielkiej Brytanii oraz w krajach Beneluksu.

Center of Excellence SAP dba o utrzymanie i rozwój systemu SAP zgodnie z wytycznymi działów biznesowych Veolii. Rolą Centrum jest też zapewnienie spójności rozwiązania (tzw. core model) oraz dbanie o jakość proponowanych rozwiązań aplikacyjnych.

CoE SAP działa w następujących obszarach merytorycznych:
  • Management Accounting,
  • Financial Accounting & Sales-Distribution,
  • Material Accounting & Procurement,
  • Material Accounting & Warehouse,
  • Governance Risk Compliance,
  • Testing,
  • Data Migration,
  • Development.
 

Dlaczego warto u nas pracować?

Jesteśmy międzynarodową firmą:

Praca w naszej organizacji to bliska współpraca międzynarodowa z kolegami z różnych krajów. CoE SAP to miejsce, gdzie mieszają się doświadczenia polskie, indyjskie, francuskie, angielskie i inne. Stawiamy na różnorodność, rozwój i dobre relacje. Poznajemy się nawzajem i integrujemy. Jako jednostka organizacyjna o światowym zasięgu CoE SAP gwarantuje stabilność zatrudnienia, troskę i indywidualne podejście do swoich pracowników. Pragmatyzm, innowacyjność, zespołowość i trwałość, to wartości, które wpisują się w codzienna pracę we wszystkich spółkach koncernu.
 

Realizujemy ciekawe projekty:

Praca z nami to uczestniczenie w ciekawych projektach międzynarodowych, jak i utrzymanie istniejących systemów. W najbliższej przyszłości będziemy pomagać we wdrożeniu SAP naszym kolegom ze Stanów Zjednoczonych i z Czech. W dalszej przyszłości system SAP będzie wdrażany we wszystkich strategicznych dla Veolii rynkach, a grupa Veolia jest obecna w 33 krajach.
 

Dbamy o Ciebie:

Twoja ścieżka kariery – ze względu na specyfikę swojej działalności, jak również szeroki wachlarz świadczonych usług mających na celu zaspokojenie potrzeb swoich klientów, traktujemy rozwój pracowników jako priorytet polityki personalnej. Dodatkowo pomożemy w dołączeniu do naszego zespołu poprzez wsparcie ze strony Twojego mentora.
Twoje zdrowie – każdy pracownik jest dla nas ważny, więc udostępniamy opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny.
Twoja kondycja – mamy karty gwarantujące dostęp do usług sportowych.
Twoje osiągnięcia – zauważamy i doceniamy solidną pracę poprzez systemy premiowe.